Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Zmiana nazwy tematu.


lopescio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego nazwa tematu została zmieniona?

 

www.mpcforum.pl/topic/835578-quest-naplo-miyoshi/

 

Wcześniej to brzmiało "[Quest] Napalona Miyoshi" czy to jakieś obraźliwe/wulgarne? Nie widzę powodu do zmiany nazwy.

 

Nie będę pisał do każdego moda/globa z pytaniem czy on to zrobił i i tak się nie dowiem. Zapewne są jakieś logi :)

 

Ps. Temat ma na celu udoskonalenie forum, więc nie pisać, że zły dział.

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobiłem to ja, ponieważ tytuł mógł obrazić Miyoshi..

A kto powiedział że tu o nią chodzi?

tak sobie wymyślił miyoshi, to nie sa dane osobowe tylko zwykle słowo

 

A Napalona tym bardziej

 

@ to moze w moim quescie "Głodny Geoning" też zmienisz nazwe?

bo głodny może go obrażać?

 

@@ To tak samo jak bym napisał "Wredna małpa" i słowo małpa zostało ocenzurowane bo może obrażać Wredna.

 

Teraz bd raportował wszystko gdzie bd mój nick o ocenzurowanie.

Robicie z niej jakąś królową forum, jak by to była jedyna kobieta na świecie, wchodzicie jej do dupe, że ja pierdole.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

No ba to obraziło miasto w Japoni :D :D

Ja jak tylko zobaczyłem, że ma moda to jebnąłem z fotela :D

 

mógł

Mógł, ale tego nie robił, zastanów się czasem, Za wszelką cenę chcesz się bawić w moderatora i wszystko ustawiać.

 

Chcę przywrócenia starej nazwy tematu.

 

Team moderacyjny mt2 to jakiś żart. Jedyny 360tm to jakiś ogar jest....

Opublikowano

Zrobiłem to ja, ponieważ tytuł mógł obrazić Miyoshi..

 

Zmień mu też treść questa, bo mógł kogoś obrazić

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Ja to bym w ogóle zamknął ten temat. Strasznie mnie wukrwia kiedy ludzie, którzy podają się za inteligentnych udają debili i myślą, że są nietykalni...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Jestem cały czas ;). Po prostu jestem przekonany, że miałeś zamiar skierować to w stronę użytkowniczki forum i po prostu nie wiem co z tym zrobić. Niby istnieje miasto takie jak wypisałeś.

Tytuł przywrócony choć niechętnie... Tyle na temat pozdrawiam.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Jestem cały czas ;). Po prostu jestem przekonany, że miałeś zamiar skierować to w stronę użytkowniczki forum i po prostu nie wiem co z tym zrobić. Niby istnieje miasto takie jak wypisałeś.

Tytuł przywrócony choć niechętnie... Tyle na temat pozdrawiam.

 

Ehh gdyby nie regulaminy to już by oboje leżeli w temacie zbanowani z tagiem 30d.

 

P.S. Jeżeli faktycznie sądzisz, że quest jest o mieście w Japonii to nazwa tematu powinna brzmieć: "[Quest] Napalone Miyoshi".

Taka lekka lekcja języka polskiego dla tych, którzy myślą, że cwaniarstwem się wykręcą :)

Opublikowano

Ja to bym w ogóle zamknął ten temat. Strasznie mnie wukrwia kiedy ludzie, którzy podają się za inteligentnych udają debili i myślą, że są nietykalni...

Kurwa o co ci chodzi?

Quest działa? działa

a każdy treść jak mu nie pasuje może sobie zmienić

 

:))

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jestem cały czas ;). Po prostu jestem przekonany, że miałeś zamiar skierować to w stronę użytkowniczki forum i po prostu nie wiem co z tym zrobić. Niby istnieje miasto takie jak wypisałeś.

Tytuł przywrócony choć niechętnie... Tyle na temat pozdrawiam.

Gdybyś mógł, nadal jest literówka.

 

Powinno być "Napalona" :)

Opublikowano

Zasada do zmian nazw itp.

Najpierw niech ta osoba która jest "obrażana" zgłosi to opcją "zgłoś"

 

A potem bawcie się w "myślenie"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Nie ma o tym wzmianki w regulaminie, ale z drugiej strony chyba głupio by był tam "zakaz zabijania ludzi ołowkiem" itp. Lopes nie złamał żadnego punktu.

 

Gdyby Miyoshi poczułaby się urażona to zapewne napisałaby o zmianę nazwy tematu, nie ma po co szukać problemów tam gdzie mnie nie ma. Gdyby podobny "quest" został napisany przeciwko mojej osobcie to zapewne uznałbym to jako dobrą zabawe. Wątpie, by Miyo i Geo przejmowali się takimi formami trollingu.

Opublikowano

Nie ma o tym wzmianki w regulaminie, ale z drugiej strony chyba głupio by był tam "zakaz zabijania ludzi ołowkiem" itp. Lopes nie złamał żadnego punktu.

 

Gdyby Miyoshi poczułaby się urażona to zapewne napisałaby o zmianę nazwy tematu, nie ma po co szukać problemów tam gdzie mnie nie ma. Gdyby podobny "quest" został napisany przeciwko mojej osobcie to zapewne uznałbym to jako dobrą zabawe. Wątpie, by Miyo i Geo przejmowali się takimi formami trollingu.

No widzisz, Ty to potrafisz zrozumieć, ale niektórzy koniecznie szukają spiny i chcą mnie "udupić" ;)

 

Tu chodzi tylko i wyłącznie o zabawę i nie rozumiem tych wszystkich, którzy naskakują na mnie i Marcusia ;)

 

Wrzućcie troszkę na luz :)

 

Dla spinających

http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Opublikowano

Nie ma o tym wzmianki w regulaminie, ale z drugiej strony chyba głupio by był tam "zakaz zabijania ludzi ołowkiem" itp. Lopes nie złamał żadnego punktu.

 

Gdyby Miyoshi poczułaby się urażona to zapewne napisałaby o zmianę nazwy tematu, nie ma po co szukać problemów tam gdzie mnie nie ma. Gdyby podobny "quest" został napisany przeciwko mojej osobcie to zapewne uznałbym to jako dobrą zabawe. Wątpie, by Miyo i Geo przejmowali się takimi formami trollingu.

 

Ja, jak i Lopes jesteśmy skłonni zmienić treść trudno było napisać?

Tylko odrazu bezprawna zmiana nazwy i spiny...

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Dobra, inaczej. Każdy wie, że na celu mieliście hejt/trolling na Miyoshi ale nie da się tak sprecyzować regulaminu, by zabraniał takich czynów. Ale jak dla mnie to nie jest jakaś przesada. Aś na pewno miał dobre intencje, ale też nic się nie stało, ze zmodyfikował nieco nazwę tematu.

 

Proponuję zamknąć sugestie bo nie ma ona na celu wprowadzenia jakiejś nowości :). Poprostu Aś mógł poczekać, aż Miyoshi upomni się o zmianę treści tematu.

 

@cass

 

No ja bym chciał, żeby ktoś o mnie questy pisał.

Opublikowano

To chyba powód do dumy, że komuś się chciało specjalnie pisać questa dla beki z nas.

 

@zavetti: no ja też

rydah for life

Opublikowano

Dobra, inaczej. Każdy wie, że na celu mieliście hejt/trolling na Miyoshi ale nie da się tak sprecyzować regulaminu, by zabraniał takich czynów. Ale jak dla mnie to nie jest jakaś przesada. Aś na pewno miał dobre intencje, ale też nic się nie stało, ze zmodyfikował nieco nazwę tematu.

Lekki trolling i troszkę beke :-)

 

 

@cass

 

No ja bym chciał, żeby ktoś o mnie questy pisał.

Rly chcesz? :D

Opublikowano

Najlepsze jest to że ona sama tego nie zgłosiła choć to widziała

ale zawsze musi sie ktoś wjebać i znać kogoś zdanie lepiej.

możliwe że jej to pasowało

 

Proponuje poczekać na jej opinie

jak ja to uraziło to sie nazwe zmieni

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Tu nie ma co czekać na opinię samej Miyoshi.

MPC nie jest forum skierowanym w strone pełnoletnich użytowników. Po wejściu na nie, nie pokazuje się żaden komuniat, który wymaga potwierdzenia wieku powyżej 18 lat.

Co za tym idzie- wszelkie hasła, linki, treści, które w jakikolwiek sposób nawiązują do pornografii są usuwane przez team moderacyjny.

Nawet jeżeli nie jest to skierowane w stronę jednej z naszych użytkowniczek, to i tak moderator bardzo dobrze zrobił, że to edytował.

W przeciwnym wypadku powstają problemy i informacje od (chyba) AdSense, o złamaniu jakiś tam warunków (dokładnie nie wyjasnie bo nie zagłebiałam się w temat ).

Mimo, że dla niektórych brzmi to śmiesznie, ale takie są zasady.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...